Dedykowane oprogramowanie dla firm

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest podać uwagę na program ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to dobre narzędzie dla lekkich i niewielkich firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr zaś płac, ma także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program tenże pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprac z ustawą o rachunkowości. Dotyczy więc z faktu że stanowi on na bieżąco aktualizowany z podstawowymi przepisami. Oprócz tego proste są w nim drugiego sposobu narzędzia do informowania i praktyk oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można pozyskać nie tylko dostęp do jego pierwszych i mocnych funkcji, ale i do asysty technicznej, która ułatwia rozwiązywanie tych problemów i stosowanie rozwiązań przystosowanych do określonej dziedzinie a instytucji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima prawdopodobnie nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych pionów a wszelkiej firmy, a też przydać się w niski droga do podniesienia jej wyników.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online bądź również z 60-dniowego dema offline. Jest to bardzo istotne, ponieważ dzięki temu potężna rozpocząć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w danej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego obecnie ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co jest oznaką wysokiej jakości oprogramowania. Jak powstaje z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było z niego spełnionych.