Differin a planowana ciaza

W terminie, kiedy staramy się z swym przyjacielem o dziecko, każdy dzień jest trudnym czekaniem na dobrą nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i przeprowadziły go, aby jak już powiadomić grupę i partnerów o rychłym powiększeniu się rodziny. Ale często daje się, że obok dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, iż nie istniejemy w ciąży. Nie łammy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_novitus_next/Kasa fiskalna Novitus Next - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Przede każdym, należy zrozumieć, na jedno zasadzie działają testy ciążowe widoczne w aptece. Ich bycie jest bowiem bardzo niskie. Liczy na wykryciu hormony HCG (produkowanego w sukcesie wydarzenia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są niezwykle łatwe w eksploatacji a również bardzo czułe, dlatego należy je wiązać zgodnie w zaleceniami na danej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może wynikać z kilku czynników:

przeterminowanie – tak samo jak jakichś nowych produktów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych oraz nie należy używać po upływie terminu ważności. Wtedy skoro jego pozycje potrafią stanowić zaburzone, a koniec będzie niewiarygodny, zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – nacisk na zysk testu ciążowego nie lecz jego właściwe zrobienie oraz odczekany godzina od czasu ewentualnego zapłodnienia. Istotne są również choroby kobiety, stosowane przez nią leki i wiek. Tak dlatego, osoby z chorobą nerek, przekwitające i przyjmujące leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w pozycji powinny raczej zgłosić się do specjalisty, gdyż w ich sukcesu test może wykazywać ciążę, do jakiej tak tak nie doszło, mikroporonienie – czasem sprowadza się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego stworzeniu, wyszedł ujemny. Potrafi zatem nazywać, że dobiegło do zapłodnienia, jednak początek nie zagnieździł się w macicy. W takim przypadku koniecznie zgłoś się do specjalistę, ponieważ pewno stanowisz w ciąży pozamacicznej, pośpiech – to najzwyklejsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich testom będzie bogata odnaleźć ciążę już w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uświadomić sobie jeden ważny punkt: HCG jest najwcześniej wykrywalne w natur, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, żeby zawierać ogromniejszą pewność.

Obecnie testy ciążowe są tak skonstruowane, że znajdują w 99,9% przypadkach ciążę. Zawsze należy myśleć o tym, że w żadnym przypadku nie są nieomylne także dla większej pewności należy udać się do lekarza i spełnić specjalne badania. Jednakże w razie pomyłek, najczęściej sprowadza się, iż test wykrył ciążę której nie ma, nie oraz na odwrót. Dlatego kobiety, które nie chcą zajść w ciążę, mogą czuć się uspokojone negatywnym skutkiem testu.