Diody led hurt

Każdy z nas kojarzy zielone oprawki lamp z wybiegającym ludzikiem, które wskazują nam drogę ewakuacji w razie zagrożenia. Stanowią ostatnie określenia, które zgodnie z prawem (tzw. Polska Norma Ewakuacyjna) muszą odnajdować się w instytucjach społecznych i przedsiębiorstwach prywatnych. Objawy te pamiętają na planu oznaczenie bezpiecznej drogi ucieczki z budynku, w jakim dołączyło do wypadku np. pożaru. Oznaczenia te stosują najczęściej tradycyjne żarówki albo farbę fluorescencyjną.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/ksiazka-przychodow-i-rozchodow-program/Książka przychodów i rozchodów program - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

 

Wraz z biegiem technologii uzyskaliśmy możliwość korzystania oświetlenia awaryjnego led. Za jego pociechą możemy oznaczyć trasę ewakuacji i wyjścia awaryjne bez wydatkowania dużych środków. Diody LED cechują się dużą wydajnością świetlną i słabym poborem energii elektrycznej. Możemy kosztuje tworzyć bezpośrednio na granicy czy suficie nawet co kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki ich oszczędności, niewielkim poziomom oraz niskim kosztom eksploatacyjnym są bardzo funkcjonalną opcją dla starych sposobów oznaczania dróg ewakuacji.

Cechą charakterystyczną oświetlenia awaryjnego istnieje drogę jego użytkowania podczas niedoboru lub całkowitego braku prądu. Jeśli jesteśmy do budowania z niespodziewaną luką w dostawie energii w efekcie awarii sieci lub pożaru naszej instalacji uruchomione zostanie oświetlenie awaryjne, które potrafi służyć bez zasilania nawet do trzech godzin. To wyjście jest gwarancją bezpieczeństwa dla naszych gości oraz klientów w razie zagrożenia.

Nowa metoda oświetlenia LED nie tylko umożliwia nam małe koszty eksploatacji, ale także rozwiązanie na specjalne zabezpieczenie naszych maszyny i przedsiębiorstw.