Dystrybucja oprogramowania comarch

Jednym z największych polskich producentów rozwiązań informatycznych jest firma Comarch. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1993 roku przez Janusza Filipiaka i jego dwunastu studentów. Od tego czasu sukcesywnie buduje swoja pozycję integratora i twórcy oprogramowania biznesowego.

Udostępniają specjalistyczne aplikacje, wspomagające zarządzanie, dla firm telekomunikacyjnych, bankowości i firm ubezpieczeniowych, handlu, usług i gastronomii. Równie ważni są odbiorcy z sektora służby zdrowia i administracji publicznej. Jeżeli chodzi o dystrybucję i serwis oprogramowania to najlepszym wyborem będzie Partner Comarch.

Kto może zostać partnerem Comarch?

Firma przykłada bardzo dużą rolę do profesjonalnego procesu sprzedaży, wdrożenia i obsługi posprzedażowej. W tym celu powstała sieć przedsiębiorstw, posiadająca wysoko wykwalifikowanych pracowników. Partner Comarch jest certyfikowany przez producenta, a warunkiem akceptacji przez spółkę informatyczną jest odbycie szeregu szkoleń. Do dziś tego zaszczytnego miana dorobiło się 900 firm na terenie całej Polski. Oferują oni najlepszy i najwyższy poziom obsługi.

partner comarch

źródło: http://www.comarch-polkas.pl/wp-content/uploads/2015/07/serwis-1200×667.jpg

Szkolenia

Oprócz szkoleń merytorycznych i biznesowych, Comarch oferuje swoim partnerom wsparcie ze strony opiekuna regionalnego oraz pomoc w dotarciu do potencjalnych klientów. Mają oni możliwość promocji na stronach www spółki. Nie bez znaczenia jest fakt, że Comarch uczestniczy w lokalnych i regionalnych działaniach marketingowych.

Czy warto zostać Partnerem Comarch?

Partnerzy mają dedykowany dla siebie serwis internetowy, gdzie dostępne są aktualne informacje handlowe takie jak cenniki, formularze, promocje. Obok nich są informacje produktowe łącznie z dokumentacją i biuletynami technicznymi. Potwierdzeniem kompetencji, jakie posiada każdy Partner jest jego obecność na mapie sprzedaży. Prezentowana jest mapa, a wyświetlanie na niej współpracującej firmy zależy tylko od jej aktywności handlowej i spełnienia kryteriów sprzedażowych. Każda poprawa wyników, tak jakościowych, jak i ilościowych, wpływa na pozycję na mapie.
Czy warto zostać Partnerem Comarch? Oczywiście, że tak, szczególnie, że program partnerski pomaga nie tylko na rozwój firmy, ale również, dzięki specjalnym ścieżkom kompetencyjnym dla pracowników, ułatwia rozwój zatrudnionych.