Enova pobierz

Program Enova jest w cali zintegrowanym organizmem w sferze ERP. Całe oprogramowanie przeznaczone istnieje w głównej wadze do prowadzenia określonym przedsiębiorstwem. System Enova jest głównie ekonomicznym narzędziem oddanym nie jedynie do kierowania firmą. Jest także moduł finansów i księgowości, handlu, czy kadr oraz płac. Jego użycie w biurze pozwoli na szerokie poprawienie efektywności pracy.

Jednocześnie system posiada bardzo przyjazny interfejs, który żadnemu klientowi nie powinien sprawiać jakichkolwiek problemów. Programzostał w duzi połączony ze medium Microsoft Office. Dzięki temu zabiegowi oprogramowanie jest zwykle wspólne z aktualnie obowiązującymi aktami prawnymi. Jednocześnie Enova współpracuje z programem Płatnik, a jeszcze z wszelkimi rejestratorami czasu pracy.
Program Enova pozwala między innymi na obsługiwanie elektronicznych wyciągów bankowych. Znacznie ułatwia kontrolę realizacji budżetu. Idzie na kontakt do każdych wiedz na problem prowadzonych tworzeń oraz wyników finansowych przedsiębiorstwa.
Enova bez jakiegokolwiek problemu pewno żyć zintegrowany z wszystkimi popularnymi aplikacjami, które wykorzystuje się w korporacjach.
Moduły Enova:
1) Kadry tudzież Płace to moduł przeznaczony w znacznym znaczeniu do zarządzania wszelkimi zasobami jakie uważają się w biurach, które zatrudniają od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Zezwala na ewidencjonowanie danych kadrowych. Daje możliwość naliczania wynagrodzeń, zasiłków, chorobowych, czy podatków, a i składek ZUS.
2) Księgowość to fragment znacznie ergonomiczny i nowoczesny. Daje szansę ewidencjonowania dokumentów. Idzie na wykonywanie deklaracji. Ułatwia generowanie sprawozdań zarówno tych, jak również okresowych. Powoduje nie ale na całościową, tylko także efektywną kontrolę firmy. Ułatwia analizowanie możliwości finansowych przedsiębiorstwa.
3) Handel jest narzędziem danym w pierwszej wadze do obsługiwania wszelkich procesów biznesowych w biurach będących duże profile działalności. Element ten obsługuje firmy między innymi w rozmiarze wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ofertowania, ewidencji zamówień i obsługi magazynu.
4) CRM – to segment przeznaczony zarówno do tworzenia, jak również prowadzenia oraz utrzymywania styczności z mężczyznami tymi i potencjalnymi.
5) Workflow – koordynuje złożone działania prowadzone w zespole enova365 przez ludzi którzy grają w pozostałych departamentach.
6) Business Intelligence – pozwala przetwarzać określone w naukę.