Jak obrabiac surowe mieso w domowej kuchni

Niektóre z tradycyjnych metod przyrządzania różnych potraw już dawno odeszły do lamusa. W nowoczesnych restauracjach, sklepach mięsnych czy firmach cateringowych liczy się przede wszystkim szybkość, ekonomia oraz znaczna oszczędność czasu, którą można osiągnąć dzięki odpowiedniemu sprzętowi.

Kotleciarka elektryczna

To wszystko z powodzeniem może zapewnić kotleciarka elektryczna. Dzięki temu urządzeniu każda nawet naprawdę spora, ilość kotletów, steków albo filetów może zostać przyrządzona w sposób szybki i niezwykle wygodny, bez jakiejkolwiek potrzeby używania tradycyjnych tłuczków. Mięso przyrządzone w sposób tradycyjny traci swoją objętość oraz wagę, a także naturalne soki. Natomiast tego typu innowacyjne urządzenia skonstruowane są w taki sposób, żeby mięso nie straciło żadnych swoich walorów. To ma oczywiście dość duży wpływ na jakość przyrządzanych posiłków. Tym samym wpływa to również na zadowolenie naszych klientów, co w biznesie gastronomicznym ma ogromną wartość.

https://www.grupa-wolff.eu/elektrotechnika/wylaczniki-bezpieczenstwa-wylaczniki-glowne-wylaczniki-mocy-wykonaniu-przeciwwybuchowym/

kotleciarka elektryczna

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/kotleciarka_do_miesa_ma-ga_km27_2.jpg

Jakość i ekonomia pracy

Tego typu kotleciarki pozwalają znacznie skrócić czas poświęcony na konieczną obróbkę cieplną mięsa. Skracając czas jego marynowania oraz znacznie ułatwiają proces formowania mięsa. Ich szybkość pracy, niezależnie od danego modelu, jest bardzo wydajna. Wpływa to oczywiście na jakość pracy, jej większą ekonomię oraz na końcowy efekt w postaci większej ilości przygotowanego odpowiednio mięsa oraz bardziej wartościowych produktów mięsnych, a tym samym lepszych potraw. Sprzęt wykonany jest z wytrzymałej oraz odpornej stali nierdzewnej, a używany zgodnie z instrukcją będzie nam służył przez długi czas. Firmy zajmujące się sprzedażą tego typu urządzeń oferują oczywiście ich profesjonalny montaż, a w przypadku awarii albo wymiany części także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, który odbywa się w szybkim czasie i bezproblemowo.