Jaka krajalnica sprawdzi sie w kuchni

Każdy, kto ma styczność z gotowaniem bądź przyrządzaniem posiłków na pewno zdaje sobie sprawę z tego ile czasu zajmuje tak proste czynność, jak krojenie produktów spożywczych. Wydaje się, że praca ta zajmuje maksymalnie kilka minut, ale biorąc pod uwagę fakt, że zmuszeni jesteśmy robić to kilka razy dziennie to ilość poświęconego na tę czynność czasu naprawdę zaskakuje. Miesięcznie na krojenie wszelkiego rodzaju produktów spożywczych przeznaczamy ok. 5 godzin.

Bizerba krajalnica

simple erp

Pięć godzin na taką prostą czynność to zbyt wiele. W zminimalizowaniu tego czasu niewątpliwie pomoże nam zakup krajalnicy. Urządzenia te mają wiele innych przydatnych funkcji. Projektowaniem i produkcja tych urządzeń zajmuje się m.in. bardzo solidna firma. Bizerba krajalnica gwarantuje precyzyjne krojenie produktów, wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo posiada innowacyjną technologię ważenia produktów.  Ważenie podczas krojenia? Możemy zadać sobie pytanie, po co to komu? Otóż jest to niezwykle istotne podczas przygotowywanie wykwintnych dań, w których nawet najmniejsza ilość składnika robi różnicę w smaku. Dlatego więc jest to naprawdę bardzo przydatna i wygodna funkcja. Urządzenie to przyda się w każdym domu, w każdej nawet najmniejszej kuchni. Pozwoli zaoszczędzić czas oraz umilić proces przygotowywania posiłków. Inną zaletą o, której należy wspomnieć, jest możliwość krojenia produktów na plasterki jednakowej grubości. Krojąc nożem, nie jesteśmy w stanie uzyskać takiego efektu, a co za tym idzie nasze danie nie będzie miało takiej estetyki.

Bizerba krajalnica

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/krajalnica_polautomatyczna_bizerba_gsp_hd.jpg

System zabezpieczenia przed skaleczeniem

Krajalnice są urządzeniami bardzo łatwymi w obsłudze, choć podczas ich użytkowania należy zachować szczególna ostrożność. Pomimo tego, że posiadają one systemy zabezpieczające przed skaleczeniem, nie zwalnia to użytkownika z przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Krajalnice są właściwie bezawaryjne, zawdzięczają to swojej budowie. Nie wymagają także serwisowania, jedyną czynnością jest okresowa wymiana ostrza. Jest to bardzo proste, a cały opis znajdziemy w instrukcji obsługi. Cena nowego ostrza to koszt oscylujący pomiędzy 20 a 40 zł. Z całą pewnością nie są to pieniądze, które mogą zrujnować nasz portfel.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl