Jenova program

Enowa to pomysł płacowo – kadrowy oddany do obsługi działu kadr i obliczeń płac od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Program obcuje z Planem Płatnika, Rejestratorami Czasu Produkcji i środowiskiem MS Office (Word, Excel). System spełnia duże wymagania polskiego prawa co do ewidencji danych kadrowych, podatków, składek ZUS, naliczania wynagrodzeń czy zasiłków chorobowych.

 

Dział kadr to zwiększona ewidencja osobowa pozwalająca na spadek i wgląd do informacji takich, jak: dane typa czy zleceniobiorcy, dane członków rodziny, zasady wynagradzania – rodzaj umowy, stawka, indywidualne ubezpieczenia zdrowotne, społeczne a dane podatkowe – koszt i przysługujące ulgi. Enova idzie na edycję błędnych zapisów oraz odwzorowanie złożonej struktury organizacyjnej firmy.
Dział płace umożliwia rozliczanie etatów, umów zleceń. Dzięki niemu dopuszczalne jest danie długoterminowych pożyczek czy zaliczek opodatkowanych i nieopodatkowanych na konto. Wbudowane funkcje kupią na realizację dodatkowych wypłat, ustalenie czasu pracy oraz zsumowanie elementów wynagrodzenia.
Ciekawą opcją są ergonomiczne kalendarze, które umożliwiają na definiowanie indywidualnych rozkładów czasu pracy, adnotację odstępstw od dawnego grafiku – obecności i nieobecności oraz pomoc z Rejestratorami Czasu Pracy.
Definiowany system wydruków zapewnia postawienie na podstawie zamieszczonych danych wydruków innego typu sprawozdawczości oraz przesyłanie plików do MS Word i późniejszą ich modyfikację w tym programie.
Enova to program płacowo – kadrowy wart polecenia. Prosty i bezpieczny w obsłudze. Raporty z reguły wyświetlanych informacjach można produkować w łatwy sposób, zaś niektóre dane dadzą się importować do zespołu z Excela. Każdy moduł wprowadzanych danych idzie na wykonanie dowolnego zestawienia. Sposób jest osiągalny w obsługi. Zakup programu toż silna inwestycja. Jakość wykonania, prosta obsługa, niedrogie użycie to świetna inwestycja w nasz wysoki czas oraz finanse.