Krajalnica maga

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną popularność i długie doświadczenie, jakie z gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde kiedy i miękkie towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie robi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

http://erp.polkas.pl/

Produkty najdoskonalszej wartości Krajalnica została zrobiona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz sztukę maszyny. Produkty z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zamierzają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co dużo przydłuża ich moc. Pozostałe elementy zostały sporządzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jeszcze wyposażona w profesjonalną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy znajduje się on w roli zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książek przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.