Krajalnica ostrzenie

Krajalnica maga 612p to dobre akcesorium do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do ostrych jak sery. Dobre materiały i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na życie jej w prostot i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu inny pracownik może zostać szybko wdrożony w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i średnie do uprawiania w niedalekim czasie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować a nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób produktów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są te części zamienne w złych cenach. Urządzenie robi się z wielu elementów, które potrafią zostać zastąpione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.