Krajalnice porownanie

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała forma i średnia cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrobiona przez naszego producenta, przez co do jej wyjściowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest całkiem niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do krojenia przede wszystkim różnego typu wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem potrafi być stosowany także do robienia plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

przenośna kasa fiskalna

Krajalnica jest silna i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej - w duzi bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zabezpieczone i zrealizowane z naprawdę trwałych, łatwych w praniu i ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i warunki sanitarne. Wszystek odcinek tego urządzenia, który zajmuje jakąkolwiek relację z żywnością, jest dokonany z tematów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz traktował tego problemu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią produkty do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać narzędzie do tego, by znów leczyło "jako inne".