Krajalnice zelmer alexis

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka klasę i popularna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrealizowana przez naszego producenta, przez co do jej wyjściowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na polu". Jest względnie popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to skutek, przeznaczony do cięcia przede wszystkim pozostałego typie wędlin i mięsa, jednak z przeznaczeniem potrafi istnieć używany zarówno do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

obudowa wzmocnionaZobacz opis w pdf

Krajalnica jest krótka i niezwykle precyzyjna, a używanie jej - w cali bezpieczne. Każde punkty zostały dobrze zabezpieczone i uzyskane z tak trwałych, popularnych w praniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie oczekiwania i warunki sanitarne. Każdy punkt tego narzędzia, który zajmuje wolną relację z żywnością, jest zrobiony z punktów nierdzewnych.

Nie obchodzisz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz był tegoż faktu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując dane w nią materiały do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć narzędzie do ostatniego, by znów pracowało "jako nowe".