Najwazniejszy program handlowy na polskim rynku

Jeśli szukamy programu, który pomoże nam w realizacji procesów związanych z zakupami i sprzedaży towarów oraz usług to firma enova przygotowała dla nas coś specjalnego. Program enova demo to wersja testowa, próbna najważniejszego programu handlowego na polskim rynku. Dzięki niej nic nie ryzykujemy, zapisujemy się do programu bez żadnych konsekwencji, a później jeśli nam się nie podoba kończymy po prostu współpracę. Nie podobać jednak na pewno nam się nie będzie.

Gwarantują to najlepsi specjaliści pracujący w tej firmie oraz gwarancja (udowadniana przez atesty) jaką daje enova. Możemy skorzystać z usług podstawowych takich jak np. księga podatkowa, faktury, księga handlowa, księga inwentarzowa. Nie, to nie wszystko. Oferuje się nam jeszcze usługi dodatkowe m.in. elektroniczne wyciągi bankowe, komunikacja z drukarkami kodów kreskowych Zebra, czy wirtualne rachunki bankowe. W ofercie zawierają się też pulpity pracownika i kierownika.

enova demo

źródło: http://erp.polkas.pl/wp-content/uploads/2014/02/enova365_logo_standard_300.png

Dla kogo program?

Cennik jest indywidualny w zależności od potrzeb klienta, dostajemy też kartę kontrahenta, dzięki której będziemy mieli łatwy dostęp do informacji na temat danych teleadresowych, warunków handlowych, numerów rachunków bankowych, osób kontaktowych i listy innych potrzebnych dokumentów. W systemie możemy przyjmować lub składać zamówienia także z możliwością rezerwacji towarów magazynowych. Program ma wbudowane elementy analiz i raportów. Świetnie się sprawdza zarówno w sprzedaży internetowej jak i w zwykłym sklepie stacjonarnym. Dzięki programowi możemy też z łatwością wystawiać wiele rodzajów dokumentów nie martwiąc się o stan ich jakości.

Jeśli prowadzisz sklep, firmę świadczącą usługi musisz skorzystać z programu enova. Twoja praca stanie się trzy razy łatwiejsza i będziesz z niej czerpać już tylko przyjemność. Program zrobi wiele za ciebie, co pozwoli ci na zaoszczędzenie wielkiej ilości cennego czasu. Twoja firma będzie działać prężnie, a ty z przyjemnością będziesz wsłuchiwał się w szelest pieniędzy, które zaoszczędziłeś dzięki programowi. Każdy odpowiedzialny pracodawca wybiera rozsądnie, wybierz więc program enova, a twoja praca stanie się odpoczynkiem.