Nie zalacza sie sprezarka klimatyzacji ford focus

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej poważnych powodach jest możliwa. Że nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co toż istnieje zbyt złącze i dlaczego istnieje faktycznie dużo skuteczne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a też bardzo ciekawą komunikację wszelkich systemów zarządzania, które znają się w każdym pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna także potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który pozwoli na budowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania rozgrywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a oraz dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są dużo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie liczy więcej obowiązku wyłączania funkcjonującego w konkretnym czasie urządzenia, co znacząco ułatwia pracę. Każde są zrealizowane w standardzie, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie funkcjonują w temperaturze rozpoczynającej się od –55, a kończącej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego trudna oraz ciepła. Dzięki temu, że mają obudowę wykonaną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na każde uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą i zezwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo twórcze i łatwe i trwałe.