Obowiazki pracodawcy kodeks pracy 2013

W polskiej możliwości znajdują się jedynie ekonomiczne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona produkcji i funkcjonalność obsługi są tu na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki spełnieniu wysokiej klas składników, technicznie ulepszają formę i stały wzrost w obrębie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także profesjonalne i bardzo wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o jakimś poziomie i wszelkimi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składują je w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dołączone do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych natomiast są optymalnym urządzeniem do pisania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te wykorzystywane są przy zasysaniu większych zawartości suchego materiału z zdrowych odległości. Zostały przygotowane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Budzimy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i obiektów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Myślimy i sprawiamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.