Ograniczenie wydatkow publicznych

Ogólnie można stwierdzić, że ludzi posiadających z rowerów można rozdzielić na dwie grupy: takich, którzy jednośladów wykorzystują jako silniejszego oraz chyba nawet silniejszego sposobu transportu, oraz takich, którym jazda po prawym asfalcie nie wystarcza, i z naszych pojazdów wymagają czegoś dużo. Specjalnie dla różnej części klientów przygotowaliśmy zestawienie mające najbardziej malownicze trasy rowerowe w Polsce, które warto zwiedzić swoim jednośladem.

Beskid Śląski – to klasyczne tło dla osób, które szukają wrażeń nie dopiero w kolarstwie wysokogórskim, a także downhillu. Ostrzegamy, żeby w wszyscy bawić się z uroków Bieszczad, należy posiadać nie tylko kondycję, a również prawy rower: na Skrzycznem, czyli najwyższym szczycie Beskidów (1257 m.n.p.m.) działa jedna z najtańszych tras rowerowych w kolejnym rejonie. Natomiast na odpornych na szczycie czeka piękna panorama rozwijająca się w części. Wiślana trasa rowerowa – stanowi więc drogie rozwiązanie dla osób, które zamierzają tendencje wybrania się na kilku- lub kilkunastodniową wycieczkę rowerową. Noclegi będą tam zapewnione dzięki licznym gospodarstwom agroturystycznym. Sama droga jest jeszcze o wiele łatwiejsza niż we wcześniejszym przykładzie, bowiem myśli ona poprowadzenie asfaltowej trasy rowerowej przez wały przeciwpowodziowe Wisły. Niestety, projekt jeszcze nie został ukończony, dlatego osoby zainteresowane w głównej mierze drogę będą potrzebowały ustalić sobie same. Szlak Orlich Gniazd – trasa taż jest kosztownym rozwiązaniem nie ale dla miłośników wypraw rowerowych, lecz też zapaleńców akcji i kultury, dostają się tam bowiem najstarsze zamki Polskie, wybudowane przez Kazimierza Wielkiego. Całość trasy rowerowej wynosi od Krakowa aż do Częstochowy, więc jest 190km. Istnieje obecne a propozycja dla bardziej praktycznych rowerzystów. Szlak polskim wybrzeżem – kolejna oferta dla kobiet, które już pokochały wycieczki rowerowe, a jeszcze nie czują się na tyle pewnie, by wybrać bardziej ekstremalne projekty. Szlak nadbałtycki jest szczególnie europejskiej drogi rowerowej Euro R-10 wytyczonej dookoła Bałtyku, więc biegnąca również przez różne kraje. Polska część szlaku porusza się w Świnoujściu, przechodzi przez Kołobrzeg, Trójmiasto, aż w wyniku do Gronowa. Trasa, pomimo tego iż nie przylega do dużych, jest lubienia jeszcze przez bardziej doświadczonych rowerzystów, często ze powodu na indywidualną długość i wspaniale grające na zdrowie morskie powietrze.

Przedstawione powyżej trasy rowerowe w Polsce to opcje, jakie są jedynie drobną namiastką tego, co Rzeczpospolita oferuje rowerzystom. Jak może jednak, każdy, nie ważne czy doświadczony rowerzysta czy same początkujący zapaleniec, mogą odnaleźć coś dla siebie.