Program gastro szef opinie

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, niezbędne w jakimkolwiek sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego standardu biznesów bywają bardzo różne, zawsze na wesele niewielki budżet nie nie musi istnieć bariery przed wgraniem takiego rozwiązania. Wiele rewelacyjnych narzędzi jest bowiem widocznych w budowy – i obecne w zupełności za darmo. Oto kilka z darmowych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS szkolone są w zasadzie Open Source – a zatem mają bezpośredni kod źródłowy, dzięki któremu zawieramy nadzieję rozwijać je we naszym zakresie i stosować do bliskich spraw. Co ważne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie następują w spółce, a nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS kupi na zbieranie i robienie danej o klientach, sprzedaży, dostawach i pracownikach, dzięki czemu szczególnie dobrze sprawdzi się w mniejszych i zwykłych sklepach i punktach handlowych. Przedstawia on bliski interfejs także bardzo pomocny moduł do raportów. Niestety, jak system internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kapusty czy drukarki fiskalne, stanowi niezmiernie małe.
Floreant POS
Floreant POS to jedyne z lepszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki dużej grupy użytkowników również możliwości zastosowania komercyjnego wsparcia technicznego jego autorów, Floreant POS jest całkowicie profesjonalne narzędzie dla każdego sklepu gastronomicznego – bez sensu na jego liczby. Zaletami organizmu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w całkowicie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla różnych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a też nieograniczone możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Charakteryzuje się on dużymi możliwościami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń granych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, oraz znacznie różnych urządzeń.