Program komputerowy rekord

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w planie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest grany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova cierpi na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to publikacja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Etap realizacji zadania pewno być w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w funkcji oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona cechą klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest brana w strukturze opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie rozwiązanie dla maluchów i średnich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest wykonywana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest gotowy do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku a dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które wpływa, że Przyjaciele i Klienci otrzymują najwyższą sprawność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Firma jest zaangażowana społecznie i ułatwia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".