Program ksiegowy platnik

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w medium Windows, są bardzo proste zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przesuwać się tabulatorem. Są więcej firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania i szanse w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w wszyscy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Pozwoli na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest dowolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem pomysłu jest element Płace. Wykonywa on szansę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Można w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten daje jeszcze na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać wtedy być daleko ciekawa propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może mieszać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została opracowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, jakie z bogatych powodów mogą po nisku nie trafić do grupy klasycznej.