Rozwoj firmy sposoby

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz skład w kajecie. W tym jedynym, w jakim powodował ewidencje sprzedaży. Ale jego biznes nie miał jedynie owoców i produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że być kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo korzystnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, drink z najdłuższych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku i przekazywany przez niego wms program magazynowy. To unikalne i znacznie zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów oraz produktów. Okazuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i razem mają świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę katalogu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych oraz wielkich stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do podstawowego zadania, jakim jest sprzedawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, wydawane przez pracodawcy, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, oraz nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.