Rozwoj kariery zawodowej

Wykwalifikowana i sprawdzona kadra to zdrowa liczbę i inwestycja każdej firmy. Pracownik znający swoje ciężary oraz potrafiący narzędzia oraz umiejętność do ich działania, jest gwarantem prawidłowego bycia firmy. Oprócz oczywistych korzyści dla firmy, koszty oraz szkolenia powodują rozwój pracownika, podnoszą jego cenę i efektywność pracy, zaspokajają potrzebę uczenia się i samorealizacji, aż wreszcie sprawiają, że przeżywa się funkcjonalny i uznany, co liczy stanowienie w strukturze relacji w firmy.

http://erp.polkas.pl/comarch-demo-altum-erp-optima/Zapraszamy do pobierania wersji demo programów enova365 oraz Comarch ERP Optima. | Systemy ERP | POLKAS

Szkolenia kadry przeznaczone są dla ludzi wszystkich poziomów - z najmłodszych stażem (np. dla asystentki kurs savoir vivre w handlu) po kadrę zarządzającą (np. prowadzenie rozmów) również liczą na końca m.in. praktyczne przygotowanie uczestników szkolenia do uprawiania czynności, (radzenie sobie ze stresem, skuteczna sprzedaż, techniki negocjacyjne), prawidłową interpretację zmian w przepisach, poznanie nowych obowiązków wymuszonych przez zmiany w ustawach, kodeksach itp. Najczęściej spotykane oferty szkoleń to: obsługa nowych pomysłów komputerowych (pakiet Microsoft, programy księgowe), nauczenie się z nowowprowadzonymi zmianami do obsługiwanych już programów (nakładki), kursy językowe o innych poziomach zaawansowania, przepisy podatkowe (rozliczanie VAT i składek ZUS oraz rocznych deklaracji), szkolenia z poziomu kadr natomiast płac (zasiłki, delegacje, rodzaje umów, zatrudnianie cudzoziemców). Nowa forma szkoleń gwarantuje prowadzenie działań przez doświadczonych praktyków, specjalistów, autorów wielu fachowych prac i opracowań, ciekawą formę zajęć (nie wielogodzinny i "suchy" wykład, lecz warsztaty, noszące na punkcie skupienie uwagi wszystkich), komfortowe warunki (zapewnienie mebla biurowego, przekąsek i napojów w trakcie przerw) oraz materiałów szkoleniowych. Wyszkolenie dobrego pracownika to jedyne zadanie pracodawcy, drugie - to wykonanie, aby nie zechciał poszukać innej firmy i żebym nakład wprowadzony w jego wzrost zaczął procentować.