Sklep miesny bydgoszcz

Wizytówką sklepu mięsnego, albo również sklepu poruszającego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok klientów w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do obrotów, a dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, jak również serów. Stanowią wtedy ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo urządzona stanowi w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią być myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest znacznie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na proste jak również higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Doskonale przydaje się do krojenia takich tworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Przecież w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a również możliwość zapisu sposobu ich kładzenia w organizacji programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego materiału do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wyprodukowana z najdoskonalszej klas materiałów, a właśnie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na dostosowanie pracy do konkretnego produktu. I urządzona jest w stół dany do odkładania pokrojonych plasterków.