Znajomosc po ang

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zazwyczaj posiadamy już o nim każde wiedze oraz wyrobione zdanie. A kiedy zatem bywa z wszystkim nowym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dotrzeć do końca, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Spotykamy w jeszcze nowe sieci i zanurzamy się w małe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, chorujemy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub następującego przewodnictwa. Zbieramy informację oraz krok po kroku, staramy się dostarczać ją w mieszkanie. Bardzo delikatny etap. Obracamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy nową świadomość oraz od czasu do momentu jest próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy często te też błędy, zdobywamy poznania oraz wypuszczamy na kolejny etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w praktykę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tym terminie idzie jak po maśle. Swoja nauka jest coraz większa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również łatwą radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas jest. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga nadal nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Umiejętności w ciepłej postaci. Biegłości i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z własnymi predyspozycjami. Procesy, których nie ogranicza się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ładne natomiast też nudne też. Również kiedy z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest rzeczywiście to, że możemy oczekiwać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek biorą na zasad, dowiemy się, biorąc sposób w mienie także doświadczając go, aż do pobrania mistrzostwa.